ověřená společnost

Novinky


31.05.2016 18:14
Nová adresa

Firma přestěhována na novou adresu: Lidická 624


více>>

investice do rozvoje vzdělávání

Projekt č. CZ.1.07/3.2.07/04.030

„Příprava RT, BT a mistrů pro kvalitnější přípravu obsluh VTZ“

01.08.2013 – 31.12.2014

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky

Třinecké vzdělávání, s.r.o.

Společnost Třinecké vzdělávání, s.r.o. byla založena 22.08.2001. Vznikla externalizací vzdělávacího střediska Třineckých železáren a.s. Společnost čerpá z dlouholeté tradice vzdělávání, jejíž historie se datuje od roku 1907, kdy byla založena v TŽ, a.s. "Podniková škola práce", která měla poskytnout mladým pracovníkům teoretické i praktické znalosti a zkušenosti ve všech obchodních i technických profesích potřebných pro zdárné vykonávání jejich profese v podniku. I přes to, že vzdělávání nemá hranice, orientuje se v současné době Třinecké vzdělávání především na region Frýdecko-Těšínsko-Jablunkovsko, a to jak na firmy, jednotlivce, tak i státní instituce.

Náš cíl:

Cílem naší společnosti je zajišťovat v co největší míře služby v oblasti kontinuálního vzdělávání dospělých. Chceme nabídnout co největší spektrum školení, seminářů a dalších vzdělávacích akcí pro efektivní osobní růst jedinců, firem a společností.


Naše filozofie:

  • Rozvoj intelektuálního kapitálu společností jako cesta prosperity a naplňování strategie firmy
  • Firemní vzdělávání zdokonaluje způsobilost zaměstnanců, vtiskuje kvalitu firemní kultuře - posiluje loajalitu, spokojenost zaměstnanců, rozvíjí smysl pro chápání potřeb zákazníka
  • Podporujeme myšlenku permanentního vzdělávání všech zaměstnanců ve firmě na cestě k dosažení standardu "učící se firmy"
  • Řešení problému rekvalifikace zaměstnanců ohrožených restrukturalizací a následným zeštihlováním firem
  • Vzdělávání zvyšuje využitelnost pracovní síly na trhu
  • Investice do vzdělání jsou v každém případě návratné investice, nikoliv náklady

Co nabízíme:

Naší hlavní činností je vzdělávání dospělých. Přehled nabízených kurzů najdete v naší nabídce vzdělávacích akcí. Nabízíme také vzdělávací akce "šité na míru" dle požadavků zákazníků. K dalším činnostem firmy patří překladatelská činnost a tlumočení, pořádání konferencí a odborných seminářů, půjčování projekční techniky (meotary, projektory, vizualizéry) a pronájem učeben.